Získej peníze pro dobročinný projekt

Aneta Macanová, šéfredaktorka signály.cz 22.října 2010

Získej peníze pro dobročinný projekt Občanské sdružení signály.cz pořádá benefiční výstavu nazvanou „Krása stvoření“, jejíž výtěžek bude použit na dobročinné účely. Vystavena budou vítězná díla ze stejnojmenné fotografické a poetické soutěže, která probíhala letos v dubnu na komunitním webu signály.cz.

 

V průběhu celé výstavy, která potrvá od 9. listopadu do 4. prosince 2010 v prostorách Studentského centra na Kozí ulici 8 v Brně, se bude vybírat na konkrétní projekt, který ještě není vybraný. Osobu, sdružení nebo projekt, který si zaslouží finanční podporu, může navrhnout kdokoliv prostřednictvím webu signály.cz. Podrobné instrukce jak a koho je možné nominovat, naleznou zájemci na stránce http://www.signaly.cz/vystava. Nominace končí již 31. října.

O vítězném projektu následně rozhodnou pomocí hlasování uživatelé webu signály.cz v prvním listopadovém týdnu. Kromě příspěvku bude možné přímo na výstavě finančně podpořit vítěze i prostřednictvím dražby vystavených fotografií, která bude probíhat jak na místě, tak přes internet.