12. pěší pouť z Prahy do Jeníkova

Jana Michálková 13.května 2016

12. pěší pouť z Prahy do JeníkovaFATYM Vranov nad Dyjí zve na 12. pěší pouť z Prahy do Jeníkova, k Panně Marii, Matce Důvěry. Probíhat bude ve dnech 18. – 22. května 2016.

 

V letošním roce vyjdeme na pěší pouť k Panně Marii, Matce Důvěry, již po dvanácté, a to ve středu 18. května 2016 v 19 hodin od katedrály sv. Víta, Vojtěcha a Václava v Praze.

Ve čtvrtek 19. května budeme mít společnou mši svatou v 6.45 hodin v kostele sv. Karla Boromejského v Praze pod Petřínem a poté vyjdeme na první úsek společné pouti. Projdeme Prahou do Divoké Šárky a dále přes hrad Okoř na Budeč, Kralupy nad Vltavou a zakončíme, dá-li Pán první úsek v Nelahozevsi.

V pátek 20. května vyjdeme v 7 hodin a půjdeme přes Velvary do Hospozinku, kde budeme mít mši svatou, a dále budeme pokračovat do Libochovic, kde nás přivítá ke konci cesty litoměřická diecéze.

V sobotu 21. května budeme vycházet od fary v Libochovicích opět v 7 hodin a půjdeme krajinou Českého středohoří do Třebenic a dále pak do Teplé, kde bude mše svatá. Po ní se vydáme směrem pod Milešovku a dále pak do Kostomlat pod Milešovkou.

V neděli 22. května nás bude čekat poslední část pěší pouti - asi 10 km do Jeníkova, kde budeme společně prožívat mši svatou (asi kolem 13. hodiny).

Na pěší pouť je možné se přidat kdekoliv a na jakkoliv dlouhý úsek. Můžete se také pro lepší organizaci celé pouti přihlásit na e-mail: marek@fatym.com

Těšíme se na vás všechny, kdo se k nám přidáte, a prosíme o modlitbu.

 

Plakát.pdf