Běh pro Hospic sv. Štěpána již tuto sobotu

Milena Davídková 5.června 2018

4. ročník Běhu pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích se uskuteční tuto sobotu 9. června od 8 do 12 hodin. 

Výtěžek ze startovného, z doprovodného prodeje i z výzev běžeckých ambasadorů poputuje na zajištění služeb hospice, především pak na zajištění pohotovostních služeb lékařů v domácím hospici.
Pro běžce jsou letos připraveny tratě v délce 1, 3 a 9 km, které tradičně vedou z Dómského pahorku na Střelecký ostrov a zpět. Nejmenší děti do 6 let mohou běžet 500 m okolo hospice.

Využijte poslední možnost registrace jen do 6. června 2018! Vše o běhu a registrace na www.beh.prohospic.cz

Na místě je jen 50 míst, ale s vyšším startovným.

Záštitu nad během převzal místostarosta Města Litoměřice ing. Pavel Grund, sportovní záštity se ujala Kateřina Baďurová Janků, stříbrná medailistka z Mistrovství světa ve skoku o tyči a vítězka Star Dance, která bude i osobně přítomna. Dále se můžete těšit na Gábinu Gaudlovou, autorku knihy Běhání pro ženy a nemohou chybět ani házenkáři Lovci Lovosice, kteří již tradičně uspořádají pro zájemce autogramiádu.

Věříme, že spolu s vámi vytvoříme opět parádní atmosféru, můžete se těšit na skvělé výhry, losování všech startovních čísel o hodnotné ceny a doprovodné aktivity – skákací hrad pro děti, tejpování zdarma, občerstvení a dokonce vylepšené sociální zázemí. Také na trati pro vás máme připraveno překvapení!

Děkujeme všem našim partnerům za podporu.

Kdo běhá, ten pomáhá – svou účastí na Běhu pro hospic a zaplacením startovného, podpoříte Hospic sv. Štěpána, který se stará o nevyléčitelně nemocné pacienty. 
Děkujeme, že pomáháte. 

(Z tiskové zprávy Hospicu sv. Štěpána, Mgr. Zuzana Legnerová)

35395
Foto: archiv Hospice sv. Štěpána