Biskupství uveřejňuje webový katalog s přehledem bohoslužeb v diecézi

Ing. Václav Novák, administrátor IT 5.května 2011

Biskupství uveřejňuje webový katalog s přehledem bohoslužeb v diecéziBiskupství litoměřické spouští webovou aplikaci diecézního katalogu, v němž naleznete přehled bohoslužeb v diecézi. Odkazy uvádíme zde.

Po vydání proměnné části tištěného katalogu uveřejňuje Biskupství litoměřické rovněž webovou aplikaci diecézního katalogu, zatím bohužel ve starém kabátě. Původně jsem chtěl představit až novou verzi katalogu v grafice diecézních stránek, ale protože ji programátoři vytvářejí déle, než se čekalo, rozhodl jsem se zpřístupnit starou verzi, a to hlavně kvůli tolik postrádanému přehledu bohoslužeb. Na ně se totiž lidé dotazují nejvíce.

Webový katalog naleznete na internetové stránce http://katalog.dltm.cz/web nebo na hlavní stránce biskupství www.dltm.cz.

Prosím duchovní správce o důkladnou kontrolu pořadu bohoslužeb ve svých farnostech, aby se během prázdnin a dovolených mohli lidé na zveřejněné údaje spolehnout. Opravy můžete zasílat nejlépe e-mailem na katalog@dltm.cz nebo v písemné podobě na biskupství. Děkuji za vaši spolupráci.