Bohoslovci zvou na adventní TAMMÍM

Jana Michálková 19.října 2016

Bohoslovci Arcibiskupského semináře v Praze již tradičně pořádají ve dnech 26. - 27. listopadu 2016 duchovní víkend TAMMÍM, na který zvou mladé muže ve věku od 15 do 30 let.

17239

Duchovní obnova TAMMÍM, kterou pořádají bohoslovci Arcibiskupského semináře v Praze, se koná každý půlrok. Tématem adventního setkání bude Panna Maria.

Pro všechny účastníky nabízíme možnost opustit každodenní ruch a ponořit se v seminárním prostředí do ticha a modlitby. Kromě tohoto ztišení budou na TAMMÍMu i různé tématické skupinky, workshopy a zajímaví hosté. V neposlední řadě budou účastníci na TAMMÍMu moci nejen potkat své známé, ale i poznat nové lidi z řad účastníků a seminaristů. K dispozici k rozhovorům budou i naši představení. Věříme, že tento víkend nabídne možnost prohloubení víry a pomůže v hledání další životní cesty.

Základní informace

Srdečně zváni jsou všichni mladí muži ve věku od 15 do 30 let.
TAMMÍM proběhne v Arcibiskupském semináři na adrese Thákurova 3, 160 00 Praha 6.
Příjezd je v pátek 25. 11. od 15.30 do 17.20 hodin, a odjezd v neděli 27. 11. po 13. hodině.

Ubytování

Každý účastník bude ubytován v pokoji po 2-6 osobách. Pokud chceš být ubytován s někým podle tvé volby, napiš to, prosím, do přihlášky.

Cena

Náklady setkání jsou hrazeny z dobrovolných příspěvků účastníků podle jejich finančních možností doplněné příspěvkem Nadace Arcibiskupského semináře. Doporučený příspěvek je 400 Kč za osobu na celý víkend. Přispěj tedy podle svých finančních možností. Příspěvek můžeš zaplatit v hotovosti při příjezdu či v průběhu setkání. Předem děkujeme za Tvou podporu, díky které se setkání může uskutečnit. Peníze by však neměly být pro nikoho překážkou k účasti.

Těšíme se na Tebe a prosíme o modlitbu za náš společný víkend!

Kontaktní adresa: tammim@signaly.cz
Přihlášky: http://arcs.cuni.cz/index.php?id=5&id2=16

Za realizační tým Pavel Kassal, bohoslovec