Bratři Ebenové koncertují pro hospic

Jana Michálková 9.září 2013

Bratři Ebenové koncertují pro hospicLitoměřický biskup Mons. Jan Baxant a generální vikář litoměřické diecéze P. Stanislav Přibyl se ve středu 11. září 2013 zúčastní benefičního koncertu, jehož výtěžek je určen Hospici sv. Štěpána v Litoměřicích. Koncert Bratří Ebenů se koná od 18 hodin na Dómském náměstí v Litoměřicích.

 

Charitativní koncert pro hospic pořádá Nadační fond Kalich Alexandra Vondry. Vstupenky stojí 190 Kč, zakoupit si je můžete v předprodeji Městských kulturních zařízení Litoměřice. MKZ  jsou partnerem akce, která bude v případě krajně nepříznivého počasí přesunuta do domu kultury.

Oba představitelé litoměřické diecéze se před zahájením koncertu setkají s ředitelkou hospice Mgr. Monikou Markovou, RNDr. Alexandrem Vondrou a starostou města Mgr. Ladislavem Chlupáčem.

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích je specializované nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje svým pacientům  a jejich rodinám paliativní léčbu a péči. Je schopen zajistit nemocnému i jeho rodině maximální kvalitu života - a to jak v domácím prostředí, tak během hospitalizace.

Bližší informace naleznete na http://www.hospiclitomerice.cz/.

 

2013