Centrum naděje a pomoci zve do Brna na konferenci o právní ochraně osob před narozením

Jana Michálková 6.října 2014

Centrum naděje a pomoci zve do Brna na konferenci o právní ochraně osob před narozenímCentrum naděje a pomoci (CENAP) zve zájemce na konferenci o právní ochraně osob před narozením, která probíhá pod názvem „Nejmenší z nás“. Letošní 3. ročník konference se uskuteční v Brně ve čtvrtek 16. října 2014. Akce je pro účastníky zdarma, volná místa k přihlášení jsou ještě k dispozici. Upozorňujeme rovněž na akreditované semináře, které CENAP nabízí.

 

Konference Nejmenší z nás: Právní ochrana osob před narozením se snaží již třetím rokem poukazovat na v mnohém groteskní plášť legislativy týkající se ochrany nenarozených, aby tak připravila prostor pro změnu této legislativy v legislativu respektující vědecké poznatky, legislativu, která bude spravedlivá a prospěšná, která bude respektovat lidskou důstojnost všech lidí.

Letošní 3. ročník konference, která se uskuteční  v Brně ve čtvrtek 16. října 2014, se koná pod záštitou místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace MVDr. Pavla Bělobrádka, Ph.D., MPA, a děkana Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze ThLic. Prokopa Brože, Th.D., a s podporou děkana Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích doc. Tomáše Machuly, Ph.D., Th.D.

K účasti na letošní ročník konference přijal pozvání a svůj příspěvek přednese také předseda Papežské akademie pro život J. E. Mons. Ignacio Carrasco de Paula, zásadní příspěvek zazní z úst generálního ředitele Evropského centra pro právo a spravedlnost Grégora P. Puppincka z Francie. Na konferenci dále vystoupí se svými příspěvky přednášející ze Slovenska a České republiky.

Konference je určena jak pro odbornou, tak i laickou veřejnost. Simultánní překlad do češtiny je zajištěn. Konference není spojena s poplatkem. Zaregistrovaný účastník bude mít možnost zakoupení sborníku konference se slevou.

Program a možnost přihlášek naleznete zde: http://nejmensiznas.cz/.

III. ročník konference Nejmenší z nás: Právní ochrana osob před narozením
16. 10. 2014
Brno
Aula Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně, Veveří 331/95, 602 00 Brno, budova A

 

Kalendář akcí:

Sobota 18. 10. 2014

Akreditovaný seminář o správném, přirozeném a morálně nezávadném řešení neplodnosti NAPROHELP, úspěšná cesta k vlastnímu dítěti. Přihlášky a další informace jsou na http://www.cenap.cz/vzs-reseni-neplodnosti.php. Na tomto semináři lze získat i praktické informace, jak pomáhat těm, které trápí nenaplněná  touha po dítěti.

 

Pátek 28. 11. 2014

Akreditovaný seminář na téma Přechodem bez umělých hormonů - http://www.cenap.cz/vzs-prechod-bez-hormonu.php

 

Sobota 29. 11. 2014

Akreditovaný seminář na téma Kojení, důležitá součást života matky i dítěte - http://www.cenap.cz/vzs-kojeni.php.

 

CENAP zajišťuje kredity nejen pro zdravotníky, ale i pro lékaře. Vítána je rovněž účast lidí - nelékařů, kteří se o tyto záležitosti zajímají a aktivně se jim věnují. K účasti na těchto seminářích jsou zváni i laici z farností.

 

Bližší informace naleznete na http://www.cenap.cz/