Dubnové Studio Štěpán na Radiu Proglas

Hana Klára Němečková 9.dubna 2013

Dubnové Studio Štěpán na Radiu ProglasPozor změna: Radio Proglas uvede dnes 9. dubna 2013 od 22.00 hodin rozhovor s P. Ladislavem Nádvorníkem SDB o Saleziánském středisku kardinála Trochty v Teplicích – nikoliv rozhovor s generálním vikářem litoměřické diecéze P. ThLic. Stanislavem Přibylem CSsR o pouti čtenářů Katolického týdeníku do Svaté země. Ke změně pořadu došlo z technických důvodů.

 

Pořad nese titul Salesiánské středisko kardinála Trochty v Teplicích. P. Ladislav Nádvorník SDB v něm hovoří o životě v centru mládeže v Teplicích nazvaném po litoměřickém biskupovi Štěpánu Trochtovi; o práci s dětmi převážně romskými, ale i s dětmi jiných etnik a kultur - vietnamské, arabské. Popisuje několikaleté snažení v tomto oboru i výsledky práce střediska. Rozhovor připravila pro litoměřické Studio Štěpán Marie Koscelníková.

 

Pořad se bude vysílat dnes 9. dubna 2013 od 22.00 hodin, v repríze v úterý 16. dubna 2013 od 9.30 hodin.

 

Proglas je možné v litoměřické diecézi naladit na frekvenci 97,9 FM z Ještědu nebo poslouchat on-line na www.proglas.cz. Litoměřické studio Štěpán můžete slyšet na Radiu Proglas jednou měsíčně. Záznamy jeho starších pořadů najdete v radiovém on-line archivu.