Duchovní obnova pro dívky a ženy od 17 do 30 let

Jana Michálková 2.září 2013

Duchovní obnova pro dívky a ženy od 17 do 30 letSestry premonstrátky z kláštera v Doksanech zvou dívky a ženy od 17 do 30 let na duchovní obnovu, která bude probíhat ve dnech 8. až 10. listopadu 2013. Přihlášky je třeba zaslat nejpozději do 3. listopadu.

 

Zveme vás v posledních dnech Roku víry na duchovní obnovu doprovázenou P. Mikulášem Selvekem O. Praem. Téma: „Vím, komu jsem uvěřil ... ! (???) ! (1 Tim 1,12)

Program začíná v pátek 8. listopadu v 17 hodin mší svatou a končí v neděli 10. listopadu po obědě.

S sebou si vezměte Písmo svaté, případně breviář, zápisník, psací potřeby - a především hodně ochoty naslouchat Pánu. Mezi osobními věcmi mějte i teplejší oblečení, teplejší přezutí, spacák bude vítán...

Zájemkyně o duchovní obnovu ať se přihlásí na níže uvedené adrese nejpozději do 3. listopadu.

Cena za pobyt je dle uvážení a možností jednotlivců.

Je možné přijet v pátek odpoledne mezi 14. - 16. hodinou do kláštera, nebo pak až na mši svatou v 17 hodin přímo do kostela (ke kostelu se jde od autobusové zastávky hlavní branou. Do části kláštera, kde žijí sestry premonstrátky, je vstup z boku areálu; pokud půjdete od autobusové zastávky, dáte se dále po silnici směrem na Brozany a pak doleva mezi oploceným pozemkem ke klášterní budově. ).

Kontakt:
Klášter sester premonstrátek

411 82 Doksany 1

tel: 416 861 197

e-mail: sorores.opraem@cbox.cz

 

Plakát ke stažení zde.

 

Soukromá duchovní obnova

Umožňujeme dívkám a ženám několikadenní pobyty ke ztišení a soukromé duchovní obnově. Mohou se účastnit našich společných modliteb, mohou požádat o rozhovor s knězem nebo s některou ze sester.
Snídaně a večeře si připravují z nachystaných zásob samy, oběd je podáván společně. Ubytování je na dvojlůžkových pokojích, kde mohou být i samy. K dispozici je malá knihovnička. Cena za pobyt je dle uvážení a možností jednotlivců.

Na termínu je třeba se předem domluvit.

(Klášter sester premonstrátek, Doksany,www.klasterdoksany.cz)