Farníci z Teplic vás zvou na kurzy Alfa

Jana Michálková 18.ledna 2016

Farníci z Teplic vás zvou na kurzy AlfaV Teplicích budou ve čtvrtek 21. ledna 2016 zahájeny kurzy Alfa. Otevřeny jsou pro všechny zájemce z naší diecéze, kteří se chtějí dozvědět více o křesťanské víře.

 

V Teplicích budou už tento čtvrtek 21. ledna 2016 zahájeny kurzy Alfa. Poprvé. Organizují je tamní farníci jako nabídku pro všechny ty, kteří hledají: více informací o křesťanství, víru, odpovědi na otázky po smyslu života. Probíhat budou každý čtvrtek až do 14. dubna vždy od 19 hodin v salesiánském středisku mládeže v areálu Luna v Teplicích-Trnovanech.

„Kurzy Alfa jsou tím nejlepším prostředkem posunout se dál ve víře. Jsou dobrým počinem v šíření evangelia, poukazuje teplický farník Stanislav Vocásek. Otevřeny jsou pro každého, především však pro ty, kteří se nepovažují za věřící a nenavštěvují bohoslužby.

Každé setkání začíná společnou večeří nebo občerstvením, následuje krátká promluva, po které má každý účastník možnost ptát se nebo sdílet vlastní zkušenosti. Celkem 12 večerů-12 témat a společný víkend. Vítáni jsou zájemci z celé diecéze.

Přihlášky a bližší informace jsou k dispozici na www.kurzyalfateplice.cz