Kurz pro poradce v oblasti přirozeného plánování rodičovství

Jana Michálková 15.května 2014

Kurz pro poradce v oblasti přirozeného plánování rodičovství Centrum naděje a pomoci pořádá kurz pro poradce v oblasti přirozeného plánování rodičovství. Přínosný bude pro katechety či další laiky, kteří se věnují práci s mládeží nebo přípravě na manželství. Začíná již 30. května 2014.

 

Společnost Centrum naděje a pomoci (CENAP) pořádá kurz pro poradce v oblasti přirozeného plánování rodičovství. Seminář bude akreditovaný přes Českou lékařskou komoru pro lékaře, Českou asociaci sester a Unii porodních asistentek pro porodní asistentky a ostatní zdravotníky a pracovníky v sociálních službách.

Tento kurz může být velice přínosný pro katechety či další laické  spolupracovníky, kteří se věnují práci s mládeží, přípravě na manželství.

Kurz bude věnován nejen teoretickým znalostem z lidské reprodukce, ale rovněž provázen znalostmi základů pedagogiky, psychologie, sociální práce, odborného poradenství a komunikačním dovednostem.

Účastníci kurzu mohou získat dovednosti, které jim pomohou vzdělávat ostatní v oblastech zodpovědného přístupu v problematice lidské sexuality a pořádat přednášky v rámci prevence rizikového sexuálního chování.

 

Více informací o kurzu včetně přihlášky naleznete na:

http://www.cenap.cz/vzs-instruktor-stm-ppr.php