Národní týden manželství v televizi Noe

Jana Michálková 6.února 2014

Národní týden manželství v televizi NoeU příležitosti konání Národního týdne manželství 2014 (10. - 16. února 2014) zařazuje TV Noe do svého vysílání několik pořadů zaměřených na rodinu a rodinné vztahy. Nabízíme vám jejich přehled.

 

Od 10. do 16. února 2014 probíhá Národní týden manželství, který se snaží posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství, motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořily důležitost manželství a propagovaly programy i iniciativy zaměřené na rozvoj manželských vztahů v České republice.

Televize Noe společně s Centrem pro rodinu a sociální péči, o. s., chtějí podpořit zmiňované myšlenky. V rámci programového schématu daného týdne budou zařazeny následující pořady, které jsou na vztahy a rodinu zaměřeny.

V úterý 11. února 2014 od 20.00 hodin se můžete svými dotazy zapojit do mimořádného živého vysílání měsíčníku Na pořadu rodina: Speciál - Ptejte se! Na dotazy diváků ohledně vztahu, rodiny, manželství, církevního práva i vztahu rodiny a církve budou odpovídat P. ThDr. Jan Balík, PhD., ředitel Sekce pro mládež ČBK a přednášející na Institutu rodiny Jana Pavla II. v Bratislavě, Mgr. Marta Luzarová, klinická psycholožka a rodinná terapeutka, Jan a Ivana Zajíčkovi, dlouholetí pracovníci v rodinných konzultacích a mediátoři, rodiče čtyř dětí, a Mgr. Jan Špilar, kadeřník, jáhen, manžel, otec tří dětí a auditor církevního soudu.

Ve středu 12. února 2014 večer zařadíme v rámci cyklu Noční univerzita přednášku P. Aleše Opatrného s názvem Radosti a strasti stavu manželského.

V pátek 14. února 2014 od 20.00 hodin se můžete svými dotazy a připomínkami zapojit do pravidelného cyklu pořadů Kulatý stůl, který bude věnován tématu Rok rodiny. Hosty pořadu budou P. ThDr. Jan Balík, PhD., ředitel Sekce pro mládež ČBK a přednášející na Institutu rodiny Jana Pavla II. v Bratislavě, a prof. Ing. Lubomír Mlčoch, CSc., český ekonom, profesor Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a člen Papežské akademie společenských věd.

Denně dopoledne se navíc můžete těšit na opakování starších dílů měsíčníku Na pořadu rodina, které jsou k dispozici i v online archivu televize Noe na internetu.

Dotazy do živě vysílaných pořadů můžete posílat i předem na e-mailovou adresu vysilani@tvnoe.cz.

www.tvnoe.cz
www.prorodiny.cz
www.tydenmanzelstvi.cz

 

TydenManzelstvi_TVNoe.png

TydenManzelstvi_TVNoe.png