Nový web Evropského synodálního setkání v Praze a další informace

Milena Davídková 3.února 2023

215891Pro Evropské synodální setkání, které se bude konat v Praze v Hotelu Pyramida od 5.-12. února 2023, byly spuštěny speciální webové stránky.

Stránky naleznete na adrese: https://prague.synod2023.org/. K dispozici je aktualizovaný program a další informace týkající se nadcházejícího setkání. Stránka je postupně aktualizovaná o další údaje a materiály. Každý den, od 5.-9. února, bude na webu k dispozici fotogalerie a krátké shrnutí průběhu dne. Jednání bude možné sledovat prostřednictvím streamu přímo na webových stránkách nebo na kanále YouTube CCEE.

Druhá část shromáždění, 10.-12. února, je vyhrazena pouze pro předsedy jednotlivých biskupských konferencí, již bez zástupců médií. Po skončení se vydá pouze tisková zpráva.

Webové stránky jsou hlavním nástrojem, jehož prostřednictvím bude veřejnost informována o dění na Evropském synodálním setkání.

Pro akreditované novináře je připraveno press centrum přímo v Hotelu Pyramida. Bude také fungovat vícejazyčný mediální tým, který bude poskytovat podporu těmto novinářům a informace jejich jazykovým skupinám. Stále se můžete akreditovat emailem na adresu accreditation.media@ccee.eu

Oficiální stránka CCEE na Facebooku: www.facebook.com/CCEEofficial
Oficiální kanál na Instagramu: 
www.instagram.com/mediaccee/.

Program v češtině naleznete v příloze. 

Zdroj informací: cirkev.cz