Podzimní duchovní obnova pro dívky od 17 let v Doksanech

Jana Michálková 24.srpna 2011

Podzimní duchovní obnova pro dívky od 17 let v Doksanech Sestry premonstrátky z kláštera v Doksanech zvou dívky ve věku od 17 let výše na duchovní obnovu doprovázenou zdejším duchovním správcem farnosti P. Adriánem Zemkem O.Praem., která bude probíhat od 30. září do 2. října 2011. Zájemkyně se mohou přihlásit do 28. září.

 

 

Podzimní duchovní obnova v Klášteře sester premonstrátek v Doksanech začíná v pátek 30. září v 17 hodin mší svatou a končí v neděli 2. října odpoledne. S sebou si vezměte Písmo svaté, případně breviář. Mezi osobními věcmi mějte i teplejší oblečení, teplejší přezutí, spacák bude vítán...

Je možné přijet v pátek odpoledne mezi 14. - 16. hodinou do kláštera, nebo až na mši svatou v 17 hodin do zdejšího kostela Narození Panny Marie.

Ke kostelu, který se nachází uvnitř areálu, se přichází od autobusové zastávky přímo hlavní branou. Do části kláštera sester premonstrátek se vstupuje z boku areálu (od autobusové zastávky po silnici směrem na Brozany a pak doleva mezi oploceným pozemkem ke klášterní budově).

Zájemkyně o duchovní obnovu se mohou přihlásit nejpozději do 28. září 2011.

 

Kontakt:

Klášter sester premonstrátek
411 82   Doksany 1

tel.:  416 861 197, e-mail: sorores.opraem@cbox.cz, www.klasterdoksany.cz

 

Plakát ke stažení zde.