Pouť mládeže litoměřické diecéze do Svaté země

Milena Davídková 10.října 2019

Diecézní pouť mládeže do Svaté země - přihlašování spuštěno!

Od 4. 10. 2019 je spuštěno přihlašování na Diecézní pouť mládeže do svaté země, kterou pro DCM Litoměřice a spolek MATĚJ z.s. pořádá CK Awertour. Akce má podporu otce biskupa Mons. Jana Baxanta.

Upozornění: 
Na doporučení CK jsme učinili POSUN TERMÍNU POUTI (termín navržený v předběžné anketě se shodoval s pravoslavnými Velikonocemi)!

Termín: 16. 3. - 24. 3. 2020

- 16. 3. v 18:00 zahajovací mše svatá s o. biskupem Janem Baxantem v Praze. Návrat do Prahy 24. 3. v ranních hodinách.

Cena: 18.400,- Kč + 65 USD (možno domluvit s DCM slevu)

Cílová skupina: mládež od 15 do 30 let (výjimky je třeba konzultovat s DCM)

Přihlašování: 

od 4. 10. do naplnění kapacity akce, nejpozději však do 13. 11. přes formulář na stránkách www.dcml.cz

Kapacita akce: 50 osob

Každý účastník musí mít před odletem cestovní pas s platností nejméně 6 měsíců po návratu z této pouti. Sám si také sjednává cestovní pojištění.

Pouť bude náročná, a vyžaduje proto dobrou fyzickou i psychickou zdravotní kondici všech účastníků.

Přihlášení dostanou do týdne od odeslání vyplněného přihlašovacího formuláře potvrzení o jeho přijetí. Po uzavření přihlašování (po 13. 11.) jim bude od CK Awertour zaslána smlouva, v níž bude požadována záloha (50% ceny pouti = 9.200,- Kč), kterou je třeba zaplatit do 7 dnů. Jakmile zaplatí zálohu, jsou na zájezd závazně přihlášeni (v případě odhlášení musí počítat se stornopoplatkem min. 20 Eur). Zbytek ceny pouti se platí nejpozději 40 dní před odjezdem.

Každý přihlášený si může domluvit s DCM slevu. Měl by však uhradit alespoň 10.000,- Kč ( z toho 9200,- záloha během listopadu). Podle počtu přihlášených a výše částky, kterou budou moci zaplatit, budeme shánět sponzory pouti. Budeme rádi také za Vaši pomoc v tomto ohledu. Je také možné poprosit o podporu kněze a farnost, do které patříte. Chtěli bychom, aby pro nikoho z Vás nebyla výše ceny překážkou.

Účastníci mladší 18 let musí mít s sebou někoho, kdo se za ně zaručí. Pokud nikoho takového nemají, najdeme pro ně doprovázející osoby mezi přihlášenými účastníky po uzavření přihlašování.

Plakát ke stažení zde
Podrobný program pouti si můžete stáhnout zde
Bližší informace najdete na webu www.dcml.cz
Přihláška na pouť zde

81838