Prof. Petr Piťha: Občan uvažuje cestou k volbám

Jana Michálková 6.října 2013

Prof. Petr Piťha: Občan uvažuje cestou k volbámNakladatelství Poustevník vydává v těchto dnech brožuru prof. Petra Piťhy „Občan uvažuje cestou k volbám“. V příloze naleznete část textů, obrázků a obsah knížky, která bude k dispozici kolem 12. října 2013.

 

Milí přátelé,

blíží se závažné volby. V malé brožurce do kapsy jsem se pokusil dát lidem do ruky potřebné znalosti pro dobré rozhodování. Byl bych rád, kdyby se brožurka co nejvíc dostala k lidem ještě před volbami. Knížka bude k dispozici kolem 12. 10. t.r. Dřív to nejde stihnout. Vzorek textů, pár obrázků a obsah jsou jako ukázka v příloze.

Nakladatelství Poustevník může pro vaše účely brožurku dodat za 10 Kč za kus. Normální prodejní cena je 50 Kč. Pokud vás nabídka zaujme a vidíte potřebu takové osvěty, objednejte si ji na k.poustevnik@seznam.cz co nejdříve, nejlépe obratem. Rozšiřujte ji, prosím, přímo. Obávám se, že běžné distribuční sítě nebudou dost pružné.

Cena 10 Kč je pod výší nákladů, pokud budete mít možnost přispět více, uvítám to, abychom knížku mohli na potřebných místech také rozdávat a zajistit popř. rychlý dotisk.

Děkuji a srdečně zdravím,

Petr Piťha

 

Ke stáhnutí: Prof.Pitha-k-volbam_Kniha-ukazka.pdf