Radio Proglas, pořad Všimli jsme si: problematika potratového přípravku RU-486

Jana Michálková 7.února 2013

Radio Proglas, pořad Všimli jsme si: problematika potratového přípravku RU-486Pozvánka na aktuální pořad „Všimli jsme si“ Radia Proglas, kde se bude hovořit o problematice potratového přípravku RU-486. Tuto debatu vysílá Proglas v pátek 8. února 2013 od 16 hodin (repríza bude uvedena v sobotu v 11.05 hodin).

 

K problematice se vyjádří zástupci Hnutí pro život, které organizuje petiční akci proti přípravku, i ministerstva zdravotnictví a Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Pořad se zmíní také o modlitebních iniciativách na ochranu nenarozeného života a přinese vyjádření biskupů Jana Baxanta a Vojtěcha Cikrleho k této záležitosti.

Autor pořadu: Filip Breindl

 

Pozvánku na pořad naleznete na internetových stránkách Radia Proglas.

 

V litoměřické diecézi je možné Proglas naladit na frekvenci 97,9 FM z Ještědu. Vysílání rádia můžete najít také v nabídce kabelových společností po celém území naší vlasti, naladit prostřednictvím internetu nebo přes satelit. Informace najdete na www.proglas.cz. Jestliže máte zájem dostávat zdarma podrobný program vysílání Proglasu přímo do vaší e-mailové schránky, stačí o něj požádat na adrese redakce@proglas.cz.