Sbírka na katolické školy

Jana Michálková 16.ledna 2013

Sbírka na katolické školyBiskupství litoměřické vyhlašuje i letos několik sbírek, které pomáhají všude tam, kde je třeba. První z nich, sbírka na katolické školy, bude probíhat ve farnostech litoměřické diecéze při bohoslužbách v neděli 20. ledna 2013.

Biskupství litoměřické je zřizovatelem tří katolických škol: Gymnázia Varnsdorf, Biskupského gymnázia, Základní školy a Mateřské školy Bohosudov a Katolické základní školy majora Rudolfa Háska v Jablonci nad Nisou. Z výtěžku této sbírky jsou hrazeny jednotlivým školám příspěvky na každého žáka a studenta, financují se opravy apod.

 

Biskupství litoměřické vyhlašuje každoročně několik sbírek, které pomáhají všude tam, kde je třeba. Příspěvky můžete zasílat na účet Biskupství litoměřického - č.ú 1002148329/0800. Jednotlivé sbírky mají přiděleny variabilní symboly (VS), aby bylo možné Váš dar identifikovat.

Na vyžádání Vám rádi zašleme potvrzení o daru pro daňové účely. Kontaktujte nás na blavkova@dltm.cz.

Sbírky je možné podpořit také prostřednictvím platebních karet na http://platby.dltm.cz/

Konkrétní sbírku zvolte, prosím, v kolonce Účel daru. Přejete-li si obdržet potvrzení o daru, prosíme, tuto možnost zaškrtněte a vyplňte adresu pro zaslání.

Všem dárcům předem děkujeme.

Bližší informace naleznete na našich internetových stránkách: http://dltm.cz/sbirky