Setkání pořadatelů Noci kostelů

Kristýna Solničková 7.března 2011

Setkání pořadatelů Noci kostelůVe čtvrtek 10. března 2011 od 10 hodin proběhne na biskupské kurii v Litoměřicích setkání pořadatelů Noci kostelů 2011, na které jsou srdečně zváni editoři programů spolu s duchovními správci.

Účelem setkání je poskytnout pořadatelům informace nezbytné pro zajištění akce a umožnit jim vzájemně sdílet zkušenosti z loňského prvního ročníku Noci kostelů. Účastníkům přijde podporu vyjádřit také Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický, který celou akci opět zaštítil svým jménem.

Všichni zájemci z litoměřické diecéze mají stále možnost se k Noci kostelů připojit, stačí se pouze přihlásit na níže uvedený e-mail. Rádi vás také uvítáme na připravovaném setkání, prosíme pouze o nahlášení účasti. Bližší informace a historii Noci kostelů naleznete na www.nockostelu.cz.

Otevřete svůj kostel a dejte tak lidem možnost okusit kouzlo těchto posvátných míst. Výsledky předchozích ročníků a ohlasy návštěvníků svědčí o tom, že si Noc kostelů získává stále více příznivců. Pojďme společně přispět k tomu, aby nadšení jedné noci přetrvávalo v budoucnu po celý rok.

Kontakt pro litoměřickou diecézi:
Kristýna Solničková, tel.: 731 402 553, e-mail: solnickova@dltm.cz