Studio Štěpán Radia Proglas pořádá den otevřených dveří

Jana Michálková 12.června 2014

Studio Štěpán Radia Proglas pořádá den otevřených dveříStudio Štěpán Radia Proglas v Litoměřicích vás srdečně zve v sobotu 14. června 2014 na den otevřených dveří. Studio Štěpán sídlí na adrese Mírové náměstí 15, navštívit ho můžete od 9.30 do 15 hodin.

 

Studio Štěpán Radia Proglas pořádá v sobotu 14. června 2014 pro své posluchače i pro všechny ostatní zájemce den otevřených dveří. Studio Štěpán najdete od jara letošního roku na nové adrese: Mírové náměstí 15 v Litoměřicích (vedle karmelitánského knihkupectví Jonáš). Jeho novou redaktorkou je Vlasta Klekerová, kterou jsme vám představili v krátkém medailonku v našem diecézním časopise Zdislava (03/2014).

Prostor pro vysílání Studia Štěpán na Radiu Proglas, které zahrnuje dění v rámci celé litoměřické diecéze, byl v letošním roce rozšířen, a jeho nabídka je tak mnohem pestřejší a zajímavější. Pokud máte nějaké tipy, připomínky, nápady a chtěli byste se o ně podělit, jste vítáni!

Den otevřených dveří Studia Štěpán Radia Proglas v Litoměřicích bude probíhat za účasti ředitele Radia Proglas Mons. Ing. Martina Holíka.

Přijďte se i Vy seznámit s novou redaktorkou Studia Štěpán a jejími brněnskými kolegy. Rádi vám přiblíží vysílání Radia Proglas a odpovědí na vaše dotazy.

Setkání bude probíhat od 9.30 do 15 hodin.