Výzva Oblastní charity Ústí nad Labem k veřejné sbírce

Mgr. Marian Moštík, ředitel Oblastní charity Ústí nad Labem 11.srpna 2010

Výzva Oblastní charity Ústí nad Labem k veřejné sbírceOblastní charita Ústí nad Labem vyzývá veřejnost k veřejné sbírce na pomoc obcím postiženým povodněmi v okolí České Kamenice.

 

Vážení spoluobčané,

Oblastní charita Ústí nad Labem ve spolupráci s Oblastní charitou Česká Kamenice vyhlašuje materiální  sbírku, jejíž výtěžek bude určen na pomoc obcím postiženým povodněmi v okolí České Kamenice.

Po důkladném monitoringu a zhodnocení nejakutnějších potřeb zasažených obcí přijímáme pomoc pouze ve formě desinfekčních prostředků.

Všichni, kdo jsou ochotni nabídnout desinfekční prostředky (především Savo, prostředky proti plísním, mycí prostředky na údržbu podlahových krytin), ať se obrací na sídlo Oblastní charity v Ústí nad Labem, na adrese Štefánikova 246/1, Ústí nad Labem - Klíše, budova je viditelně označena praporem Charity Česká republika. Pomoc přijímáme denně od 7 hodin do 20 hodin. Konkrétní dodávky je možno konzultovat na telefonním čísle 731 402 494 nebo www.charitausti.cz.

 

Další finanční pomoc můžete poskytnout následující formou:

Dárcovská SMS

DMS POVODNE2010 na číslo 87777

Cena SMS je 30,-Kč, z této částky Charita obdrží 27,-Kč

 

Sbírkové konto

Na pomoc obětem letošních povodní vyhlašuje Charita ČR veřejnou sbírku na konto: 5015003434/5500 u Raiffeisenbank, variabilní symbol 444

 

Všem, kteří se chtějí podílet na pomoci lidem, kteří se ocitli v nouzi, předem děkujeme.