XII. formačně vzdělávací setkání nemocničních kaplanů na Velehradě

Mgr. Jiří Gračka, tiskový mluvčí, Arcibiskupství olomoucké 19.srpna 2016

XII. formačně vzdělávací setkání nemocničních kaplanů na VelehraděDuchovní obnova a dvoudenní odborný program na téma „Poslední věci člověka. Vybrané kapitoly z thanatologie“ budou součástí XII. formačně vzdělávacího setkání nemocničních kaplanů a dobrovolníků v pastorační péči ve zdravotnických a sociálních službách. Uskuteční se ve dnech 2. až 5. října 2016 na Velehradě.

 

Katolická asociace nemocničních kaplanů v České republice pod záštitou Rady pro zdravotnictví České biskupské konference a ve spolupráci s Arcibiskupstvím olomouckým pořádá ve dnech 2. - 5. 10. 2016 ve Stojanově na Velehradě XII. formačně vzdělávací setkání nemocničních kaplanů a dobrovolníků v pastorační péči ve zdravotnických a sociálních službách.

Setkání zahrnuje jednodenní duchovní obnovu a dvoudenní odborný program na téma „Poslední věci člověka. Vybrané kapitoly z thanatologie.

Konferenční poplatek pro nemocniční kaplany, odborníky aj. je ve výši 400 Kč, pro dobrovolníky v pastorační péči pak 200 Kč.

Přihlásit se je možné zasláním vyplněné závazné přihlášky (viz přílohy) do 15. 9. 2016 na adresu: sekretariat.kank@seznam.cz

 

Ke stažení:

Závazná písemná přihláška.doc

Program.pdf

Informace pro účastníky.pdf

Harmonogram.pdf

 

Katolická asociace nemocničních kaplanů v ČR: www.nemocnicnikaplan.cz