Zapojte se do soutěže

Kristýna Solničková 6.června 2016

Zapojte se do soutěžeV rámci Noci kostelů budou i letos v litoměřické diecézi vyhlášeny dvě soutěže - výtvarná a fotografická.

 

Výtvarná soutěž na téma „Na návštěvě v nebi aneb jak to v nebi vypadá a co se tam děje, je určena dětem do 15 let. Soutěží se ve třech věkových kategoriích: I. kategorie - děti do 6 let; II. kategorie - děti od 7 do 11 let; III. kategorie - děti od 12 do 15 let.

 

Fotografická soutěž je určena pro návštěvníky Noci kostelů nad 16 let. Je nazvaná „Tvář kostela aneb exteriér kostela objektivem fotoaparátu. Fotografují se tedy kostely zvenčí a nejlepší snímky těchto staveb budou v příštím roce součástí pexesa Noci kostelů. Může se přitom jednat i o fotografii nějakého zajímavého detailu (dveře, okno, věž apod.).

 

Vítěze všech kategorií opět odměníme cenami, které věnovaly společnosti Český porcelán, a.s., Kitl s.r.o. a ZOO Liberec.

 

Soutěžní obrázky zasílejte na adresu Biskupství litoměřické, Dómské nám. 9, 412 01 Litoměřice a obálku označte heslem „SOUTĚŽ. Na zadní straně každého obrázku musí být uvedeno jméno a příjmení dítěte, věk a adresa (popř. alespoň e-mail na rodiče). Fotografie zasílejte na e-mail solnickova@dltm.cz (popř. poštou na uvedenou adresu). Soutěž bude ukončena 15. července 2016, výsledky budou oznámeny do konce srpna.