Úprava oběhu dokumentů a úředních hodin na biskupství

P. Stanislav Přibyl, generální vikář 4.srpna 2009

Úprava oběhu dokumentů a úředních hodin na biskupstvíV rámci systémových změn na úřadu biskupství dochází k úpravě oběhu dokumentů. Další změnou je úprava úředních hodin biskupství pro veřejnost.

Abychom byli schopni garantovat správné a včasné vyřízení korespondence, žádáme vás, abyste ve vlastním zájmu veškerou úřední korespondenci určenou Biskupství litoměřickému zasílali výhradně na adresu biskupství (Biskupství litoměřické, Dómské náměstí 1/1, 412 88 Litoměřice), nikoli na konkrétní pracovníky. Pro osobní doručení korespondence slouží podatelna, která se nachází v sekretariátu generálního vikáře.

U úřední korespondence, adresované konkrétním pracovníkům nezaručujeme dodržení lhůty pro vyřízení písemnosti. Korespondence, která neprojde poštovním protokolem, jakož i anonymní dopisy, nebudou vyřizovány.

Výjimkou pro toto pravidlo jsou žádosti o kanonickou misi, které zasílejte na adresu Diecézní katechetické centrum, Komenského 4, Litoměřice 412 01. Formulář si můžete stáhnout zde: 10_kan_mise2009.doc.

 

Úřední hodiny pro veřejnost jsou na úřadu biskupství nově stanoveny následovně:

Pondělí a čtvrtek: 10:00-12:00, 13:00-15:00.

V případě zájmu o osobní vyřízení záležitosti mimo úřední hodiny pro veřejnost si, prosím, předem sjednejte termín. Děkujeme.